PL PL  19:00, 18-04-2014, Gdynia

GoodGame
Godart Harda Banda
7944
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 25:9   12:15   22:3  20:17   --:-- 0:4933
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Godart
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
6Paweł Grabiński   Pierwsza Piątka   (kpt.)1120:004/4100%1/1100%+351123214
7Tomasz Nosek1525:142/366%3/560%2/2100%+26442111219
9Adrian Jastrzebowski   Pierwsza Piątka626:023/650%0/20%+143472149
10Krzysztof Mielczarek   Pierwsza Piątka1334:462/2100%3/1225%+4477432117
11Lukasz RozanDNP
23Bartłomiej Gallas   Pierwsza Piątka1433:587/977%0/10%0/10%+211673120
32Wojciech StasiakDNP
34Jacek Chojnacki1233:153/475%1/250%3/3100%+2142652221
40Krzysztof Osowski   Pierwsza Piątka826:452/728%0/20%4/666%+1421321114
60Tristan BalinskiDNP
suma79200:0023/3565%8/2532%9/1275%112536199928104
trener: Trenera Brakzespołowe:  30trenera: 

Harda Banda
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Grzegorz Bussler   Pierwsza Piątka   (kpt.)940:003/742%1/812%-35221131-1
9Michal DrozdDNP
22Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka1640:002/825%4/850%-35358323316
25Krzysztof Chwedyna   Pierwsza Piątka640:003/742%0/10%0/10%-355512315
30Alan Woldan   Pierwsza Piątka840:004/666%0/30%-3512311533
32Jakub KusinaDNP
55Karol PaczkowskiDNP
90Piotr Kramek   Pierwsza Piątka540:001/520%0/10%3/560%-3552732137
98Zbigniew BanaszekDNP
suma44200:0013/3339%5/2123%3/650%91625961611130
trener: Trenera Brakzespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.264) - 01.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki