PL PL  15:00, 18-05-2014, Sopot

GoodGame
Green Team Sharks Junior
7623
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 18:9   15:5   21:3  22:6   --:-- 0:5045
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Green Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
3Piotr Jałowski218:151/250%+2023517
7Mirosław Jankowski220:001/1100%+2622215
12Krystian Kozioł1020:314/850%2/450%+252132316
13Remigiusz Stasiak   Pierwsza Piątka   (kpt.)1530:007/1163%1/425%+435611212120
20Przemek Grzanka   Pierwsza Piątka2336:068/1080%2/540%1/1100%+4922422126
24Maciej Wiśniewski   Pierwsza Piątka1625:398/1361%0/10%+37415133116
33Piotr Wiszniewski   Pierwsza Piątka619:293/650%0/20%+283311214
77Piotr Wasilewski   Pierwsza Piątka230:001/333%0/20%+3722472211
suma76200:0033/5461%2/728%4/1233%1720371512110795
trener: Trenera Brakzespołowe:  10trenera: 

Sharks Junior
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
7Nikodem Piotrowicz   Pierwsza Piątka724:472/540%3/475%-30145355
8Adam Lewandowski   Pierwsza Piątka527:181/1100%1/333%-3211114
9Bartosz Dowłaszewicz   Pierwsza Piątka314:230/30%1/1100%-221122332
10Iwo Olender   Pierwsza Piątka   (kpt.)534:341/911%1/250%-42112112-2
11Stanisław Konopka   Pierwsza Piątka331:010/10%1/250%-42123232
12Jakub Bączek039:060/40%0/40%-51123136-7
14Dominik Cierliński012:48-210
18Jan Łukaszewicz016:030/10%-251112-1
suma23200:004/2416%4/1233%3/475%5111655170153
trener: Trenera Brakzespołowe:  31trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki