PL PL  16:10, 18-05-2014, GDYNIA

GoodGame
R.E.D UKS CHYLONIA
3620
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 8:5   9:6   9:3  10:6   --:-- 0:5245
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

R.E.D
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
3Karolina Błaszak-lasota622:373/3100%+2032521112
7Agnieszka Dalecka   Pierwsza Piątka022:00+922131
8Marta Serafin   Pierwsza Piątka720:203/650%1/1100%+411233
9Justyna Jaśkiewicz423:152/540%0/20%011211
11Katarzyna Roskosz   Pierwsza Piątka221:131/250%0/10%+31111310
13Iwona Wylandowska215:481/520%0/10%+1213121-1
14Małgorzata Łaszewska425:332/450%0/30%+112241-3
25Małgorzata Talaga   Pierwsza Piątka620:383/837%+16347111411
26Lucyna Szmaglik   Pierwsza Piątka   (kpt.)528:360/10%1/1100%2/2100%+16222246
suma36200:0015/3444%1/250%3/933%101626451611630
trener: Jaśkiewicz Pawełzespołowe:  10trenera: 

UKS CHYLONIA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
5Wiktoria Jabłczyńska025:410/10%-121-1
6Aleksandra Lemke   Pierwsza Piątka521:332/825%0/10%1/250%-16221131-2
7Izabela Chełminiacka   Pierwsza Piątka337:021/250%1/250%-1212311234
9Emilia Richert225:521/250%-1111111
10Karolina Richert   Pierwsza Piątka   (kpt.)633:041/616%1/250%1/250%-83361442
11Daria Jakubowska   Pierwsza Piątka435:452/633%0/10%-17331320
12Magda Piekarska   Pierwsza Piątka021:03-40
13Agata KusmierzDNP
suma20200:007/2528%1/425%3/650%5101533130124
trener: Krzysztof Ossowskizespołowe:  31trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki