PL PL  21:00, 19-01-2015, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU Nieobliczalni
3938
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 8:9   4:5   19:9  8:15   --:-- 0:5335
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Jakub KusinaDNP
3Pawel PastusiakDNP
9Piotr Ostromęcki   Pierwsza Piątka038:160/60%+31781211
14Michał Szymerowski017:340/30%0/20%+144120
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka1740:003/1225%3/1030%2/450%+13321332
43Paweł Trojanowski   Pierwsza Piątka435:452/450%0/30%-1336126
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1640:007/1258%0/50%2/366%+13111424325
55Grzegorz MendrzyckiDNP
99Wojciech Borowik   Pierwsza Piątka228:251/520%021321-1
suma39200:0013/4230%3/1520%4/1233%9293857701233
trener: - -zespołowe:  40trenera: 

Nieobliczalni
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Karol Indyk012:290/10%+81110
3Marcin Bone005:08-21111
6Jan LapczukDNP
7Rafał Dębicki   Pierwsza Piątka227:310/10%0/30%2/2100%-922123-1
8Maciej Michalski   Pierwsza Piątka   (kpt.)231:001/250%0/50%0/10%-515631
13Jacek Mikrut206:531/1100%-1121
14Maciej Dalak002:4902211
24Mateusz Chatłas   Pierwsza Piątka1238:353/933%1/812%3/475%+1268215246
33Bartosz Ulatowski   Pierwsza Piątka635:350/40%2/450%+42101212111
69Dariusz KoseckiDNP
77Jędrzej Graj   Pierwsza Piątka1440:006/1060%0/50%2/2100%-14482415
suma38200:0011/2839%3/2512%7/977%112940431121935
trener: Brak Trenerazespołowe:  60trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki