PL PL  21:00, 19-05-2014, Gdynia

GoodGame
Godart BROODNE POŁUDNIE SQUAD
4473
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 9:23   9:20   7:15  19:15   --:-- 0:5034
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Godart
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Krzysztof Mielczarek   Pierwsza Piątka1336:042/366%2/825%3/650%-24189426312
6Paweł Grabiński   (kpt.)732:372/450%1/250%-1912321129
7Tomasz Nosek   Pierwsza Piątka426:332/450%0/40%-242-2
9Adrian Jastrzebowski   Pierwsza Piątka429:012/450%0/20%0/10%-1322433247
23Bartłomiej Gallas   Pierwsza Piątka531:011/333%1/333%-2024622311
34Jacek Chojnacki   Pierwsza Piątka930:071/333%2/366%1/250%-25112131410
40Krzysztof Osowski214:371/714%0/10%-204-5
suma44200:0011/2839%6/2326%4/944%7172412111002242
trener: Brak Trenerazespołowe:  10trenera: 

BROODNE POŁUDNIE SQUAD
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Marcin Chudy   Pierwsza Piątka   (kpt.)828:091/333%2/450%0/10%+22123313138
6Piotr Renkiel   Pierwsza Piątka1432:094/666%6/785%+3177422122
10Paweł Kądziński   Pierwsza Piątka624:202/2100%+265533314
14Kuba Gołębiewski   Pierwsza Piątka224:551/1100%-2112332
15Bartosz Mieszalski218:052/2100%-12125
20Dominik Gruca417:272/2100%0/20%+14113
60Jakub Danjuma1218:284/4100%1/333%1/1100%+26882216
99Mateusz Nitsche   Pierwsza Piątka2536:274/850%3/650%8/988%+294432222
suma73200:0016/2466%8/1747%17/2085%127281781511492
trener: Ssa Dzespołowe:  10trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.264) - 01.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Angelika Kochner (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki