PL PL  18:00, 19-12-2014, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU Graham Sierakowice
5946
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:15   12:8   16:11  15:12   --:-- 0:5035
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Zbigniew BanaszekDNP
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka735:302/366%1/425%+152681319
3Pawel PastusiakDNP
9Piotr Ostromęcki337:411/520%1/250%+1015651110
14Michał Szymerowski716:053/3100%1/1100%+91671215
32Alan WoldanDNP
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka1633:304/850%2/540%2/450%+17235241111
43Pawel Trojanowski   Pierwsza PiątkaDNP
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)2038:035/955%3/742%1/250%+1517842321
55Grzegorz Mendrzycki   Pierwsza Piątka422:051/333%2/2100%-3222135
99Wojciech Borowik217:061/520%0/10%+2221-1
suma59200:0017/3647%6/1735%7/1163%929381421011270
trener: - -zespołowe:  40trenera: 

Graham Sierakowice
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
3Paweł Wilgucki840:002/1118%0/10%4/4100%-1312332135
5Michał Okonowski   Pierwsza Piątka214:441/250%0/20%-2123113
6Cezary Hermann   Pierwsza Piątka630:203/1225%0/10%-15111-4
8Przemysław Florek   Pierwsza Piątka   (kpt.)428:011/520%0/10%2/450%-1033131
13Grzegorz Kula   Pierwsza Piątka635:283/742%-64481411
23Damian Wyrwa415:032/450%-821315
33Lukasz Tarasiuk   Pierwsza PiątkaDNP
99Mariusz Słowiński1636:244/1136%2/366%2/366%-111673116
suma46200:0016/5230%2/633%8/1361%12152784301337
trener: Trenera Brakzespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki