PL PL  18:00, 2-03-2014, Gdańsk

GoodGame
Chilli Girls po Pierogu ELEKTRYK WEJHEROWO
3933
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 9:1   8:12   12:9  10:11   --:-- 0:5050
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  Szymon Konarski        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Chilli Girls po Pierogu
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
3Agnieszka Koprowska   Pierwsza Piątka1120:525/862%1/250%+2212328
4Agata Orłowska217:331/425%-242210
7Jessica Koprys523:422/728%0/20%1/333%+182241132-1
9Sylwia Jagielska015:120/20%0/20%-101121-3
10Anna Sułkowska019:080/10%-221121121
13Karolina Demczuk   Pierwsza Piątka116:550/30%0/10%1/250%-1421322-3
15Ewa Matuszewska   Pierwsza Piątka   (kpt.)323:231/425%0/30%1/250%+82213-4
16Marta Wieloch   Pierwsza Piątka823:084/850%+141233119
25Katarzyna Kośka516:501/250%0/10%3/650%-10332213
98Marta Jeżykiewicz   Pierwsza Piątka423:171/1100%0/20%2/450%+183581247
suma39200:0015/4037%0/90%9/2142%13193248200817
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

ELEKTRYK WEJHEROWO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Karolina Dzienisz   Pierwsza Piątka224:151/250%-264372248
3Marzena Zielinska   Pierwsza PiątkaDNP
4Marcela Kanczowska   Pierwsza Piątka   (kpt.)320:321/250%1/250%+3422112
9Natalia Dylewska   Pierwsza PiątkaDNP
10Marysia Olewczyńska   Pierwsza Piątka1335:136/1346%1/333%-14325651211
13Joanna Soczyk540:001/520%1/333%0/20%-655137140
16Paulina Wansel025:580/30%0/10%0/20%+2022-6
31Marcela Miszka214:021/250%-201121
69Natalia Behmke840:004/1428%0/10%-634713246
suma33200:0014/4134%1/520%2/922%1016265152121522
trener: Mariusz Jaszewskizespołowe:  51trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Szymon Konarski (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki