PL PL  21:10, 2-06-2014, GDYNIA

GoodGame
GUSTOWNE BRYCZESY BROODNE POŁUDNIE SQUAD
6662
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.(1)czas meczuwidzów
 21:8   14:16   3:17  19:16   9:5 1:0477
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  Maryniewski Tomasz        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

GUSTOWNE BRYCZESY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz Stawicki   Pierwsza Piątka1228:591/250%3/742%1/250%02351410
1Karol Wilkusz   Pierwsza Piątka1938:202/450%5/771%+111111417
6Rafał Milewski318:360/40%1/1100%-14110
8Maciej AustenDNP
19Michał Jurczyk   Pierwsza Piątka212:411/1100%+711114
24Piotr Urbanski   Pierwsza Piątka   (kpt.)838:403/650%2/633%+11257714312
34Mateusz Żołnierewicz   Pierwsza Piątka1137:082/366%2/450%1/250%+9246234316
40Jakub Derkowski1140:363/742%0/30%5/683%+62222326
suma66215:0012/2744%11/2250%9/1656%715221261241865
trener: Knap Rafałzespołowe:  41trenera: 

BROODNE POŁUDNIE SQUAD
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Marcin Chudy   Pierwsza Piątka1642:525/862%1/425%3/3100%-322133513
6Piotr Renkiel   Pierwsza Piątka1443:004/580%1/425%3/475%-434714313
8Dominik Filip   (kpt.)DNP
14Kuba GolebiewskiDNP
15Bartosz Mieszalski   Pierwsza Piątka007:250/10%-7140
20Dominik Gołdziński238:501/333%0/20%0/20%+4224121
31Przemyslaw RabaDNP
60Jakub Danjuma   Pierwsza Piątka1641:035/1338%2/633%-6381132316
99Mateusz Nitsche   Pierwsza Piątka1441:504/666%2/450%0/20%-45493220
suma62215:0019/3554%6/2128%6/1154%13203358901963
trener: D Ssazespołowe:  32trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.264) - 01.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maryniewski Tomasz (P) oraz Daniel Chrostowski (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki