PL PL  18:00, 2-06-2014, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU MTM DĄBROWA
6139
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 15:12   11:7   12:6  23:14   --:-- 0:4845
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Maryniewski TomaszSekretarz:  Maryniewski Tomasz        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Wojciech Borowik   Pierwsza Piątka224:151/616%0/10%+54411-1
2Jakub Kusina508:341/1100%1/1100%+8115
3Paweł Pastusiak005:470/10%-5-1
7Paweł Trojanowski   Pierwsza Piątka229:331/1100%+2113417
10Filip Kozik   Pierwsza Piątka1936:155/1050%1/714%6/6100%+2244124311
14Michał Szymerowski   Pierwsza Piątka426:092/728%+183471148
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka   (kpt.)1736:314/666%2/450%3/3100%+235583129
45Karol Gajdamowicz1232:564/944%1/333%1/250%+1813416213
suma61200:0018/4045%5/1729%10/1190%52328121281971
trener: - -zespołowe:  60trenera: 

MTM DĄBROWA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Pawel Buczynski   Pierwsza PiątkaDNP
1Jaroslaw Trynka   Pierwsza PiątkaDNP
3Adam Rzewuski933:294/1136%0/40%1/333%-1622421251
4Krzysztof Sobkowiak   Pierwsza Piątka425:522/728%-163141113
7Marcin Płażyński   Pierwsza Piątka   (kpt.)418:062/450%0/10%-81234
9Maciej Marcinkiewicz   Pierwsza Piątka223:571/616%-16213121-1
10Maciej HogaDNP
15Alan Woldan1435:236/966%0/30%2/2100%-2349132141421
23Rafał Galikowski429:232/922%0/20%-842622122
45Rafał Jóźwiak233:501/333%0/40%-2322124-3
suma39200:0018/4936%0/130%3/650%161935651321727
trener: - -zespołowe:  100trenera: B

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.264) - 01.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maryniewski Tomasz (P) oraz Maryniewski Tomasz (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki