PL PL  19:45, 2-10-2014, Gdańsk

GoodGame
Wu Team Bracia B
3650
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 11:15   7:13   10:12  8:10   --:-- 0:4933
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Wu Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Karol Swiniarski005:510/10%+1110
4Marcin Józefczyk313:080/20%1/250%-51111211
7Adrian Górko014:16-522121
8Bernard Kilarski   Pierwsza Piątka230:421/520%-141112-2
10Maciej Kozieł1730:455/1050%2/540%1/1100%-5167316214
12Tomasz Ronkowski   Pierwsza Piątka017:210/20%-10222-2
13Michał Gadowski   Pierwsza Piątka425:402/366%-11123234
14Przemysław Gdaniec   Pierwsza Piątka   (kpt.)534:201/714%1/250%-7213435
40Adam Pszczoła   Pierwsza Piątka527:572/366%1/250%-141562427
suma36200:0011/3135%4/1136%2/366%519241221801728
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Bracia B
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Jakub Dobiński   Pierwsza Piątka   (kpt.)217:421/250%+1211213216
2Paweł Gołdziński   Pierwsza Piątka2024:453/650%3/742%5/683%+753835118
3Kamil Sadowski   Pierwsza Piątka1630:284/944%1/333%5/683%+1311232312
4Mateusz Stachowski217:571/333%+1314511128
7Bartosz Chrząszcz   Pierwsza Piątka020:490/20%+1220
8Jakub Gołębiewski   Pierwsza Piątka632:423/933%+345927
10Marcin Waliszewski217:361/250%0/20%+1322146
20Paweł Siedlecki226:471/333%0/40%0/20%-33311-1
33Jakub Kalbarczyk011:140/10%02212
suma50200:0014/3441%4/1921%10/1471%112132717112658
trener: Brak Trenerazespołowe:  31trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki