PL PL  19:10, 2-10-2015, Gdynia

GoodGame
UKS Chylonia Atom Gdynia
5545
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 14:11   10:15   13:8  18:11   --:-- 0:5222
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Maciej AustenSekretarz:  Maciej Austen        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

UKS Chylonia
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
6Michał Wojna   Pierwsza Piątka423:022/366%0/10%+73710121412
8Maksymilian Gepner   Pierwsza Piątka322:281/1100%1/250%+34446
9Paweł Bieńkowski   Pierwsza Piątka022:570/30%0/40%+53321-6
10Andrzej Reinke   Pierwsza Piątka831:352/450%4/4100%+73361111
11Damian Korba   Pierwsza Piątka2040:008/1457%0/40%4/666%+9112251316
12Aleksander Stypczynski003:00-20
14Mateusz Bielawski014:030/10%+91-2
15Mateusz Dukowicz003:47+1111
50Krzysztof Osowski   (kpt.)2039:088/1361%0/10%4/850%+113362111219
suma55200:0021/3855%0/110%13/2065%10223247821557
trener: Krzysztof Osowskizespołowe:  40trenera: 

Atom Gdynia
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Bartek Gliński   Pierwsza Piątka830:432/540%0/10%4/4100%-323511511
1Piotr Kaczanowski   Pierwsza Piątka826:363/837%2/450%+245963114
11Piotr Huciński   Pierwsza Piątka   (kpt.)632:250/10%2/728%-111452532
13Jakub Mazur   Pierwsza Piątka1030:133/475%1/616%1/333%01232126
15Karol Swiniarski   Pierwsza Piątka427:122/450%0/30%+19111110
88Wojtek Soczyński425:340/40%1/250%1/250%-11123114
94Piotr HucinskiDNP
98Olaf Olender527:171/1100%1/425%-1123136
suma45200:0011/2740%5/2321%8/1361%1018281521021543
trener: Trenera Brakzespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2015 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.290) - 07.07.2015
Statystyki zostały wykonane przez: Jacek Mikrut (P) oraz Jacek Mikrut (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki