PL PL  21:10, 20-01-2014, Gdańsk

GoodGame
DREWNO BROODNE POŁUDNIE SQUAD
6475
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:23   11:10   18:22  19:20   --:-- 0:5135
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

DREWNO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Łukasz Wieczorkowski   Pierwsza Piątka1035:105/955%0/20%-2355102416
9Jakub Załucki   Pierwsza Piątka2140:003/560%5/1050%-1133633323
10Jakub Łętowski220:361/333%0/10%+2341133
12Szymon Falski   Pierwsza Piątka   (kpt.)928:320/10%3/650%-23224318
15Paweł Perkowski   Pierwsza Piątka022:070/40%0/30%-111132-8
22Michał Kaliński   Pierwsza Piątka2137:396/1060%2/2100%3/475%-54591124
41Michał Lipski115:560/10%0/30%1/250%+171232-1
99Kamil SadowskiDNP
suma64200:0015/3345%10/2540%4/850%1017271571101665
trener: Trenera Brakzespołowe:  30trenera: 

BROODNE POŁUDNIE SQUAD
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Mateusz Nitsche   Pierwsza Piątka2134:473/475%5/955%+74411120
14Kuba Gołębiewski   Pierwsza Piątka538:372/633%0/10%1/425%+1515621224
15Bartosz Mieszalski004:26-211-1
20Dominik Gruca001:23-150
31Przemysław Żochowski   (kpt.)009:580/20%-1111110
35Piotr Renkiel   Pierwsza Piątka1536:195/771%1/425%2/366%+29437412219
47Wojciech SiedlarDNP
48Sebastian Ścigała   Pierwsza Piątka635:023/742%+14482329
97Marcin Chudy   Pierwsza Piątka2839:289/1275%3/475%1/250%+1744132129
suma75200:0022/3661%9/2045%4/944%92130115110980
trener: D Ssazespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki