PL PL  20:00, 20-04-2015, Gdynia

GoodGame
Purple Cobras Obózkoszykarski.pl
6970
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.(1)czas meczuwidzów
 11:10   20:18   19:19  14:17   5:6 0:5821
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Purple Cobras
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
6Maurycy Cendrowski231:211/1100%0/40%+311222222
7Szymon Jasiński522:251/1100%1/1100%-1022215
19Artur Witen   Pierwsza Piątka230:151/1100%+615611510
23Bartosz Czech   Pierwsza Piątka323:310/20%1/250%-612353
33Krzysztof Keller   Pierwsza Piątka1332:315/1145%1/250%+616711649
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka   (kpt.)1234:543/650%1/425%3/3100%-613431519
88Maciej Gogola   Pierwsza Piątka3240:036/785%5/955%5/5100%+266314133
suma69215:0017/2958%9/2240%8/8100%52530961911971
trener: Trenera Brakzespołowe:  10trenera: 

Obózkoszykarski.pl
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Mateusz Powązka208:052/2100%+1112216
4Michal MrozDNP
6Łukasz Kociołek   Pierwsza Piątka1943:009/1560%0/10%1/333%+1145532221
7Maciej Szelągowski   Pierwsza Piątka940:233/475%0/20%3/3100%+23331311
14Kuba Kociołek   Pierwsza Piątka937:323/3100%1/1100%-1132211
76Mateusz Pietkiewicz   Pierwsza Piątka1443:004/850%2/540%+1442331214
85Ireneusz ZiomkowskiDNP
91Oskar Podolski   Pierwsza Piątka1743:006/1346%0/30%5/683%+1325212312
92Artur Dajos   (kpt.)DNP
suma70215:0025/4358%3/1225%11/1478%5141912131011375
trener: Trenera Brakzespołowe:  50trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2015 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.288) - 04.04.2015
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki