PL PL  20:00, 20-05-2014, Sierakowice

GoodGame
BAT Sierakowice UKS Chylonia
6755
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.(1)czas meczuwidzów
 12:17   16:15   17:13  22:10   --:-- 0:5445
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

BAT Sierakowice
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
6Robert Prusiński   Pierwsza Piątka2343:008/988%2/540%1/1100%+1223522224
10Łukasz Nieleszczuk   Pierwsza Piątka   (kpt.)2543:008/1266%1/714%6/6100%+1255836126
12Karol Meronk   Pierwsza Piątka1335:485/771%1/1100%+15257151325
15Rafał Wenta   Pierwsza Piątka126:540/40%0/20%1/250%-41231134-4
16Wojciech SulekDNP
17Mateusz Lis223:182/2100%+13111115
99Adam Majewski   Pierwsza Piątka343:001/250%1/1100%+12246117
suma67215:0022/3464%4/1526%11/1291%819271391231183
trener: Dariusz Kolkazespołowe:  30trenera: 

UKS Chylonia
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
3Adrian Jastrzębowski   Pierwsza Piątka1637:395/862%1/425%3/560%-55712233123
4Michał Szarmach215:101/250%-23221114
5Tomasz Budzisz   Pierwsza Piątka931:444/1040%0/20%1/1100%+5314233
7Paweł Bieńkowski306:511/333%-101
11Damian Korba   Pierwsza Piątka1939:066/785%1/250%4/580%-621314316
13Krzysztof Ossowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)437:242/1020%0/20%-131232123-2
15Dawid Hewelt015:270/20%0/10%-95-3
16Sebastian Kańtoch   Pierwsza Piątka231:391/333%0/10%+11112221
suma55215:0019/4245%3/1520%8/1172%131225681411643
trener: Krzysztof Ossowskiizespołowe:  60trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki