PL PL  19:00, 20-10-2014, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU Rope Team
6355
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 20:13   14:16   16:10  13:16   --:-- 0:5135
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka828:454/666%0/50%+86613116
3Paweł Pastusiak   Pierwsza Piątka017:450/10%-8130
7Zbigniew Banaszek436:490/50%1/520%1/250%+121451523
9Piotr OstromeckiDNP
14Michał Szymerowski   Pierwsza Piątka826:533/560%2/2100%+52461313
32Alan WoldanDNP
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka2440:0010/1566%0/30%4/666%+8123653227
43Paweł Trojanowski013:07+31110
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1936:413/650%3/837%4/666%+12134542320
99Wojciech BorowikDNP
suma63200:0020/3754%4/2218%11/1668%6192514151131069
trener: - -zespołowe:  51trenera: 

Rope Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
3Jakub Bańkowski   Pierwsza Piątka640:003/560%0/40%-846102113215
6Karol Baniewicz722:191/1100%1/333%2/2100%-6442131210
10Mikolaj HamerskiDNP
12Sebastian PodziewskiDNP
21Adam NadziakDNP
23Jasiu Rosochowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1224:043/650%2/540%+544112410
43Bartek Wilamowski   Pierwsza Piątka1840:006/966%2/540%-86646216
95Jan Cichoś   Pierwsza Piątka433:372/922%-1544811542
99Marcin Gasiewicz   Pierwsza Piątka840:001/425%2/450%-81232325
suma55200:0016/3447%7/2133%2/2100%926351242041658
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki