PL PL  20:10, 20-10-2014, Gdynia

GoodGame
Poszukiwacze Zagubionej Formy ATOM
2647
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 14:10   8:11   2:12  2:14   --:-- 0:5134
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Poszukiwacze Zagubionej Formy
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Michał Mrówka   Pierwsza Piątka216:471/333%-13224113
5Oskar Kreft   Pierwsza Piątka933:174/850%0/10%1/425%-1013411413
6Bartosz Orłowski007:47-311110
7Emanuel Grzywacz005:47-411
9Kamil Mirny   Pierwsza Piątka427:372/366%-2036912311
10Szymon Miloch010:340/20%-4112-2
12Sebastian Koszykowski529:162/540%0/20%1/250%-1711211241
13Wojciech Stencel   Pierwsza Piątka434:502/366%-1723548
15Piotr Tyszkiewicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)234:051/812%0/90%-171148-17
suma26200:0012/3237%0/120%2/633%11152674190168
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

ATOM
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Paweł Cioban307:461/1100%1/250%+3213114
1Piotr Kaczanowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)836:334/850%+218831216
2Piotr LewickiDNP
8Maciej Kuprycz   Pierwsza Piątka3138:2213/1968%5/862%+2311232126
9Tomasz MalachDNP
11Piotr Huciński   Pierwsza Piątka536:242/728%0/10%1/250%+171132222
14Krzysztof Biadała   Pierwsza Piątka027:530/10%+17114115
15Marcin Brzeziński   Pierwsza Piątka030:140/10%+193313244
19Marcin SkibaDNP
99Tomasz Rzęca022:480/10%+5111120
suma47200:0020/3754%0/20%7/1258%315181311801357
trener: Trenera Brakzespołowe:  41trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki