PL PL  20:00, 20-11-2014, GDAŃSK

GoodGame
POLITECHNIKA Bracia B
7236
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 12:9   18:6   22:6  20:15   --:-- 0:4923
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

POLITECHNIKA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Jakub Skarbek   Pierwsza Piątka1433:434/757%1/250%3/475%+334610121221
4Maciej Komarowski   Pierwsza Piątka1640:006/1250%0/30%4/580%+3655611117
5Pawel Fijalkowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)DNP
6Piotr Stefanowicz   Pierwsza PiątkaDNP
9Maciej Suchwałko   Pierwsza Piątka424:411/333%2/2100%+192211115
12Kasper Cichosz1133:104/944%1/425%+3344811112
13Michał Baumruck417:151/1100%2/2100%+15112117
14Sebastian ScigalaDNP
17Adam Lipski122:041/250%+20331143
32Jakub Okupniak2229:074/666%4/850%2/2100%+2433119
suma72200:0020/3852%6/1735%14/1782%92433106501084
trener: Rozwadowski Kazimerzzespołowe:  90trenera: 

Bracia B
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Jakub Woźniak828:044/757%0/10%0/10%-2622421228
5Marcin Waliszewski   Pierwsza Piątka728:422/2100%1/616%-24134134
7Jakub Kalbarczyk   Pierwsza Piątka003:140/10%-4-1
10Kamil SadowskiDNP
13Piotr Olszewski   Pierwsza Piątka315:031/1100%1/250%-141123
14Jakub GolebiewskiDNP
17Mateusz Stachowski   Pierwsza PiątkaDNP
44Paweł Gołdziński   Pierwsza Piątka1436:464/1233%1/911%3/560%-32347245
71Jakub Dobiński   (kpt.)239:521/520%0/40%-363471131
88Bartosz Chrząszcz224:260/10%0/20%2/2100%-17221123
92Paweł Siedlecki023:530/30%0/30%-27442135-2
suma36200:0012/3237%2/219%6/1442%11182966901821
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.279) - 09.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki