PL PL  21:00, 20-12-2013, GDYNIA

GoodGame
ITAGO BROODNE POŁUDNIE SQUAD
4959
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 8:20   7:14   14:15  20:10   --:-- 0:5255
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

ITAGO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Piotr Pęksyk   Pierwsza Piątka1128:352/540%2/540%1/425%-62462139
1Łukasz Płaczek   Pierwsza Piątka028:100/20%-143323
4Marcin Olik   Pierwsza Piątka820:482/366%1/616%1/250%-811133
8Maciej Gogola   Pierwsza Piątka   (kpt.)225:511/1100%0/50%-4222132
10Francis Omolekan   Pierwsza Piątka1027:085/862%0/30%0/10%+83341427
11Krzysztof Kozakiewicz425:582/2100%-244321110
22Andrzej CiechorskiDNP
34Mateusz Leśniak1023:035/1050%+62247
50Lukasz KruczekDNP
55Łukasz Kociołek420:272/366%01121314
suma49200:0019/3455%3/1915%2/728%418221541011745
trener: - -zespołowe:  10trenera: 

BROODNE POŁUDNIE SQUAD
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
13Mariusz Redek   Pierwsza Piątka1329:075/955%3/3100%+2412311312
14Kuba Gołębiewski   Pierwsza Piątka240:001/425%+101561214
15Bartosz Mieszalski   Pierwsza Piątka304:221/1100%-61113
31Przemysław Żochowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)313:490/10%1/1100%-242222
34Mateusz Nitsche   Pierwsza Piątka735:562/728%1/250%+6145113136
35Piotr Renkiel1037:045/862%0/20%+1088332321
69Michal RabaDNP
78Michal LopataDNP
97Marcin Chudy2139:429/1181%1/250%+1022723226
suma59200:0020/3360%5/1338%4/580%324271271231274
trener: Ssa Dzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.252) - 28.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki