PL PL  20:00, 21-05-2014, Sopot

GoodGame
Green Team Geoban
4033
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 15:6   10:8   5:13  10:6   --:-- 0:5423
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Green Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Janusz Miecznikowski918:371/425%0/30%7/1070%+134154118
3Piotr Jałowski   Pierwsza Piątka316:591/250%1/1100%+81122224
4Marcin Józefczyk   Pierwsza Piątka017:570/10%0/20%+81172126
5Stanisław Paszkowski1130:303/933%1/1100%2/2100%-71123119
6Tadeusz Paszkowski315:441/520%0/20%1/250%+6224110
13Remigiusz Stasiak   Pierwsza Piątka   (kpt.)025:270/60%0/20%+125721131
20Przemek Grzanka   Pierwsza PiątkaDNP
24Maciej Wiśniewski   Pierwsza Piątka219:371/333%-822431
33Piotr Wiszniewski326:201/616%0/10%1/250%+136935
77Piotr Wasilewski928:493/742%1/333%0/30%+13331317
suma40200:0011/4325%2/1216%12/2254%15223710161001341
trener: Trenera Brakzespołowe:  50trenera: 

Geoban
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Damian Leman   Pierwsza Piątka1639:457/1450%0/30%2/540%-94411316
6Szczepan Suchoparski011:07+21111
7Jakub Sieroń   Pierwsza Piątka540:002/1020%0/60%1/250%-7664174-6
9Tomasz Oktaba   Pierwsza Piątka   (kpt.)835:294/757%0/20%-32791421416
10Marcin Wiśniewski431:242/2100%0/20%-91342125
12Grzegorz Janik   Pierwsza Piątka002:19-20
15Piotrek Szopa   Pierwsza Piątka039:560/20%0/10%-7110112753
suma33200:0015/3542%0/120%3/933%82735862121725
trener: Trenera Brakzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.264) - 01.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki