PL PL  20:00, 21-11-2014, Gdańsk

GoodGame
Bracia B Uniwersytet Gdański
4640
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 10:14   9:6   12:10  15:10   --:-- 0:5123
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  Maryniewski Tomasz        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Bracia B
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Jakub Woźniak008:51011120
7Jakub Kalbarczyk   Pierwsza Piątka004:170/10%+41-1
10Kamil Sadowski   Pierwsza Piątka1040:003/560%0/60%4/580%+63352328
13Piotr Olszewski   Pierwsza Piątka009:390/10%-3110
14Jakub Gołębiewski   Pierwsza Piątka1735:187/977%0/10%3/742%+53710133321
44Paweł Gołdziński   Pierwsza Piątka1230:031/250%3/650%1/250%+7134249
71Jakub Dobiński   (kpt.)022:000/20%-1134123
88Bartosz Chrząszcz018:000/10%0/20%+712311
92Paweł Siedlecki731:522/366%1/425%+51132138
suma46200:0013/2259%4/1921%8/1650%620269101001849
trener: Trenera Brakzespołowe:  41trenera: 

Uniwersytet Gdański
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
5Sylwester Foksiński   Pierwsza Piątka208:341/1100%-511
6Jędrzej Graj   Pierwsza Piątka   (kpt.)033:100/20%0/50%-122132-7
8Damian Ruszkowski   Pierwsza Piątka928:502/2100%1/425%2/2100%-1111236
11Kuciewicz Oskar   Pierwsza Piątka418:052/366%-111223
15Damian Dolecki   Pierwsza Piątka530:001/333%1/1100%-1022411138
16Grzegorz Bolesta019:010/20%0/10%-911112-2
17Artur Labroszewicz227:521/1100%0/10%+215612157
98Borys Szycik1834:284/944%1/425%7/1163%-5178333117
suma40200:0011/2347%3/1618%9/1369%61622851521833
trener: Wojciech Oleszkiewiczzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maryniewski Tomasz (P) oraz Maryniewski Tomasz (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki