PL PL  18:05, 21-12-2014, GDYNIA

GoodGame
STOSUNKOWODOBRZY Rope Team
3952
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 13:16   2:11   6:13  18:12   --:-- 0:5432
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

STOSUNKOWODOBRZY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz KonkelDNP
1Tomasz Borrmann   Pierwsza Piątka424:082/450%0/20%-334711138
11Marek Twardowski014:44-161113-1
12Jarosław Migdalski   Pierwsza Piątka233:171/1010%-8442221-1
13Damian Klinder   Pierwsza Piątka   (kpt.)540:001/714%1/250%0/20%-1313473436
15Mateusz Stenka   Pierwsza Piątka1131:494/850%3/650%-41341425
23Marek Kaszubowski   Pierwsza Piątka934:190/20%3/742%-72133227
99Wojciech Siedlar821:434/757%0/30%-14235126
suma39200:0012/3831%4/1233%3/1030%919281471701330
trener: - -zespołowe:  20trenera: 

Rope Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Mikołaj Hamerski016:130/20%+433120
6Karol Baniewicz   Pierwsza Piątka217:011/520%0/10%+7281017223
8Michał Wiśniewski   Pierwsza Piątka217:411/333%+2011314
9Marcin Gasiewicz1332:513/560%2/633%1/250%+41111118
10Sebastian Podziewski   Pierwsza Piątka1035:374/1428%0/20%2/2100%+11167115
20Bartek Wilamowski   Pierwsza Piątka1029:305/683%+1224132115
23Jasiu Rosochowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1129:521/333%2/633%3/475%+4347132213
99Jan Cichoś421:152/540%+14332428
suma52200:0017/4141%4/1526%6/1060%122436812163956
trener: Brak Trenerazespołowe:  51trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki