PL PL  17:40, 22-02-2015, Gdynia

GoodGame
UKS Chylonia UKS Siódemka Sopot
1153
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 4:23   3:4   2:11  2:15   --:-- 0:5135
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

UKS Chylonia
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Agata Kuśmierz   Pierwsza Piątka236:161/333%0/30%-403251330
6Emilia Richert638:272/1020%0/20%2/2100%-4233133-3
7Izabela Chełmnicka   Pierwsza Piątka032:320/90%-351232-8
9Joanna SendlewskaDNP
10Karolina Richert   Pierwsza Piątka   (kpt.)232:131/425%0/20%-3032552-3
13Julia Bach   Pierwsza Piątka124:520/40%1/250%-20134151
14Patrycja Weier   Pierwsza Piątka035:400/10%-431133-2
suma11200:004/3013%0/50%3/742%812201416016-15
trener: Brak Trenerazespołowe:  60trenera: 

UKS Siódemka Sopot
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
4Agnieszka Ostrowska   Pierwsza Piątka   (kpt.)1619:058/1172%0/10%0/10%+321141217
7Monika Wróbel019:330/10%+23221112
8Anna BieniaszewskaDNP
10Magdalena Koska020:380/10%+101111121
11Zuzanna Krasowska   Pierwsza Piątka433:062/540%+3811111
12Kinga Bączek   Pierwsza Piątka1123:202/450%1/333%4/4100%+252810312119
13Klaudia Fornalik   Pierwsza Piątka419:392/825%0/10%0/20%+811-4
14Paulina Mackiewicz1225:064/580%4/757%+30448117
15Marta Jachowska   Pierwsza Piątka020:040/20%0/20%+252461112
16Patrycja Kalinowska619:293/475%0/40%+1921311116
suma53200:0021/4151%1/911%8/1650%12213310771761
trener: Janyga Karolinazespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki