PL PL  18:00, 22-05-2015, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU TOS
5736
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 13:5   11:13   19:8  14:10   --:-- 0:4922
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Zbigniew Banaszek418:252/2100%0/20%+511226
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka1928:306/1637%2/633%1/425%+2011114
9Piotr Ostromęcki   Pierwsza Piątka432:562/450%+1311243526
14Michał Szymerowski413:512/366%+1524621112
23Michał Fijałkowski219:471/333%0/10%+93321313
32Alan Woldan   Pierwsza Piątka926:063/933%1/1100%0/10%+157512311117
43Paweł Trojanowski   Pierwsza Piątka010:00-211211113
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1131:094/1330%1/714%+2152724445
99Wojciech Borowik419:162/540%0/10%+9246134
suma57200:0022/5540%4/1822%1/520%20214111161731060
trener: - -zespołowe:  50trenera: 

TOS
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
2Leszek Przybył   Pierwsza Piątka228:351/616%0/30%-181232342-2
9Mateusz Łakomski012:30-30
12Marcin Skiba   Pierwsza Piątka633:432/728%0/40%2/450%-18268147112
13Michał Kuzia   Pierwsza Piątka233:011/812%-22527171-4
33Marcin Tymieniecki   Pierwsza Piątka1240:004/666%1/520%1/250%-21281013316
78Krzysztof Boryszewski222:121/616%-812311111
81Piotr Kiczka   Pierwsza Piątka   (kpt.)1229:593/650%1/250%3/3100%-1523514410
suma36200:0012/3930%2/1414%6/966%132336513261923
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2015 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.288) - 04.04.2015
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Maciej Austen (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki