PL PL  14:00, 23-03-2014, GDAŃSK

GoodGame
GIRLS COALITION ELEKTRYK WEJHEROWO
7325
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 20:9   26:4   10:8  17:4   --:-- 0:5255
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

GIRLS COALITION
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Ewelina Czarnowska   Pierwsza Piątka626:143/1030%+1612324117
1Paula Lagoda   Pierwsza Piątka1834:269/1464%+403475621130
5Dorota Gajda   (kpt.)626:303/650%0/20%+633621311
6Magdalena Chodnikiewicz   Pierwsza Piątka2030:322/366%5/771%1/1100%+3222431125
7Anna Stefanowicz620:453/475%+813413211
9Weronika Wyszyńska   Pierwsza Piątka1035:195/1145%+3442654311
12Agata ZuchniewiczDNP
13Agnieszka Rejchinbach   Pierwsza Piątka726:143/650%0/20%1/250%+842623137
17Ola JankowskaDNP
suma73200:0028/5451%5/955%2/540%16183419181459102
trener: Pokojska Liliannazespołowe:  70trenera: 

ELEKTRYK WEJHEROWO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
4Marcela Kanczowska   Pierwsza Piątka   (kpt.)019:000/10%+20111112
9Natalia Dylewska   Pierwsza Piątka230:151/333%0/20%-1612321-1
10Marysia Olewczyńska   Pierwsza Piątka1338:276/1250%0/10%1/1100%-44111347
12Natalia Behmke833:353/837%0/20%2/2100%-562571316
13Joanna Soczyk   Pierwsza Piątka234:401/1100%0/30%-5633116-2
16Paulina Wansel   Pierwsza Piątka031:090/20%-222214-3
31Marcela Miszka012:540/20%+3011320
suma25200:0011/2937%0/60%3/560%414187621039
trener: Jaszewski Mariuszzespołowe:  31trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki