PL PL  16:20, 23-03-2014, Sopot

GoodGame
Green Team Rope Team
2943
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 6:9   3:8   12:14  8:12   --:-- 0:5455
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Green Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
3Piotr Jałowski217:411/250%0/20%+12113132
4Marcin Józefczyk   Pierwsza Piątka528:101/425%1/250%0/10%-2143-3
5Stanisław Paszkowski   Pierwsza Piątka019:510/30%+62132-2
6Tadeusz Paszkowski226:441/714%-4134110
13Remigiusz Stasiak   Pierwsza Piątka   (kpt.)220:191/616%0/10%-1024634-1
20Przemek Grzanka   Pierwsza Piątka1125:010/40%3/837%2/2100%-12111246
24Maciej Wiśniewski   Pierwsza Piątka126:300/10%1/250%-16333134
33Piotr Wiszniewski635:441/714%0/10%4/666%-239121218
suma29200:005/3414%4/1233%7/1353%1119301111401814
trener: Trenera Brakzespołowe:  80trenera: 

Rope Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Piotr Miętki   Pierwsza Piątka1035:063/650%0/10%4/580%+16145212411
6Jakub Bańkowski   Pierwsza Piątka730:572/450%1/520%+81111232
10Kajetan Jabłoński420:122/366%0/20%-4112238
13Sebastian Podziewski1020:395/771%+41231110
16Przemysław Wójcik   Pierwsza Piątka433:441/333%0/50%2/540%+169932426
21Adam Nadziak   Pierwsza Piątka   (kpt.)219:501/425%0/10%+82221152
23Jasiu Rosochowicz   Pierwsza Piątka623:351/250%1/250%1/250%-101111323
99Krzysztof Skibiński015:57-1022113
suma43200:0015/2951%2/1414%7/1450%4212511101321645
trener: Trenera Brakzespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki