PL PL  20:05, 24-02-2014, GDYNIA

GoodGame
MTM DĄBROWA Wybrzeże Klatki Schodowej
8346
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 15:18   26:12   18:0  24:16   --:-- 0:4745
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

MTM DĄBROWA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Jarosław Trynka   Pierwsza Piątka1432:115/771%1/250%1/250%+19123311218
3Adam Rzewuski   Pierwsza Piątka2530:006/785%4/757%1/250%-133524226
4Krzysztof SobkowiakDNP
7Marcin Płażyński   Pierwsza Piątka   (kpt.)826:254/666%0/10%+5210122217
9Maciej MarcinkiewiczDNP
10Maciej Hoga013:350/10%-521311
14Maciej Siciński   Pierwsza Piątka1622:458/1361%0/20%+52132113
15Alan Woldan   Pierwsza Piątka827:262/540%1/250%1/250%+549133319
23Rafał Galikowski1224:396/1060%0/10%+2129113214126
45Rafał Jóźwiak022:590/10%+252131320
88Pawel BuczynskiDNP
suma83200:0031/4963%6/1540%3/742%15365117512710120
trener: - -zespołowe:  20trenera: 

Wybrzeże Klatki Schodowej
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Mateusz Koński   Pierwsza Piątka1234:513/837%1/616%3/3100%-253115
6Maciej Koński   Pierwsza Piątka1036:132/825%2/728%-2512322224
24Bartosz Liptak   Pierwsza Piątka628:471/714%1/250%1/1100%-212132141
33Tomasz Brenk   Pierwsza Piątka720:380/10%1/333%4/666%+171134
45Łukasz Stanek   Pierwsza Piątka534:400/60%1/250%2/2100%-19481221112
46Paweł Panek020:090/60%0/20%-133251-4
56Dariusz SarnowskiDNP
90Krystian Meredyk   (kpt.)624:423/742%-2521315
98Franek FrankowskiDNP
suma46200:009/4320%6/2227%10/1283%1214268791627
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki