PL PL  20:00, 24-02-2015, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU Piwosze
5754
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 15:10   14:7   11:8  17:29   --:-- 0:5722
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Alan Woldan   Pierwsza Piątka1130:473/650%1/1100%2/450%+10291112518
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka1238:224/666%0/30%4/4100%+32221113
14Michał Szymerowski829:574/666%-2221128
23Michał Fijałkowski   Pierwsza Piątka730:003/3100%0/30%1/425%05512554
43Pawel TrojanowskiDNP
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1640:005/1338%1/1100%3/560%+32574231217
99Wojciech Borowik   Pierwsza Piątka330:541/333%0/10%1/520%+113412241
suma57200:0020/3754%2/922%11/2250%52631971241861
trener: - -zespołowe:  40trenera: 

Piwosze
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Marcin Wiśniewski   Pierwsza Piątka726:433/475%0/20%1/333%-1221247
1Filip Lenz220:561/250%0/20%+51131
4Maciej Szwinka   Pierwsza Piątka234:390/30%2/2100%+13582128
6Michal RobakowskiDNP
7Steve Virabyan316:061/1100%0/30%1/250%-62351-1
8Maciej Blok   Pierwsza Piątka2937:237/1163%3/837%6/966%+1213232323
22Mikolaj Felski   Pierwsza PiątkaDNP
30Rafał Paczoszka   Pierwsza Piątka   (kpt.)927:351/714%2/728%1/250%-1044152
98Robert Piernicki231:171/333%0/30%-1369125
99Przemysław Okurowski005:21-4111
suma54200:0014/3145%5/2520%11/1861%918277121001846
trener: Trenera Brakzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Maciej Austen (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki