PL PL  19:00, 24-03-2014, Gdańsk

GoodGame
KOREST Wybrzeże Klatki Schodowej
6964
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 19:10   15:5   20:20  15:29   --:-- 0:5935
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

KOREST
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Jakub Imani626:501/250%1/1100%1/250%-1733254
2Karol Kizło   Pierwsza Piątka1440:005/771%1/714%1/425%+5112214
5Jakub Drewnik   Pierwsza PiątkaDNP
9Karol Boszke   Pierwsza Piątka   (kpt.)1033:024/757%2/366%-252462648
24Witek SerafinDNP
44Pawel PoleszakDNP
45Marcin Siesicki   Pierwsza Piątka1837:527/1070%4/580%+156511311128
49Tomasz Ronkowski122:520/20%1/1100%+4123581511
98Robert Pokojski   Pierwsza Piątka2039:248/1844%4/757%+129112232121
99Bartosz MasiulaniecDNP
suma69200:0025/4456%2/1020%13/2259%1324371741831276
trener: E Ezespołowe:  61trenera: 

Wybrzeże Klatki Schodowej
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Mateusz Koński   Pierwsza Piątka2539:427/1353%1/616%8/8100%-3527421726
6Maciej Koński   Pierwsza Piątka2239:536/1442%3/742%1/250%-5314221516
24Bartosz Liptak   Pierwsza Piątka540:002/450%1/250%-522262310
33Tomasz Brenk   Pierwsza Piątka940:000/30%3/837%-544213136
45Lukasz StanekDNP
46Pawel PanekDNP
56Dariusz SarnowskiDNP
90Krystian Meredyk   Pierwsza Piątka   (kpt.)340:000/10%1/250%-52232236
98Franek FrankowskiDNP
suma64199:3515/3542%8/2334%10/1283%811191313912164
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki