PL PL  20:10, 24-10-2014, Gdynia

GoodGame
Harda Banda Sportpoland.com
5072
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 17:21   4:21   19:13  10:17   --:-- 0:4933
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Harda Banda
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
3Filip Kozik829:452/450%1/520%1/250%-182330
9Michał Drózd   Pierwsza Piątka223:501/425%0/30%-1512344221
11Piotr Woźniak   Pierwsza Piątka1433:557/1546%0/10%-1413431112
12Piotr Kramek424:522/540%0/10%-2124614235
22Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)928:311/250%2/450%1/250%-31343111313
32Jakub Kusina008:410/10%-13-1
33Karol Paczkowski   Pierwsza Piątka622:033/560%-11347249
99Alan Woldan   Pierwsza Piątka728:232/540%1/250%-1544812110
suma50200:0018/4045%4/1625%2/540%1220321231761649
trener: Trenera Brakzespołowe:  40trenera: 

Sportpoland.com
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
5Tomasz Budzisz   Pierwsza Piątka1840:007/1258%1/250%1/333%+22336223217
7Kuba Rajewicz   Pierwsza Piątka640:002/450%0/30%2/2100%+2211222116
9Adrian Jastrzębowski   Pierwsza Piątka940:003/650%0/30%3/3100%+224812352122
11Damian Korba   Pierwsza Piątka1040:003/742%0/30%4/666%+22224752315
13Krzysztof Osowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)2940:008/1457%3/650%4/4100%+2215621227
16Sebastian KantochDNP
24Jaroslaw SzymanowskiDNP
56Rimas LukaszewiczDNP
suma72200:0023/4353%4/1723%14/1877%111930161491887
trener: Osowski Krzysztofzespołowe:  61trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.277) - 23.10.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Angelika Kochner (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki