PL PL  20:00, 24-10-2014, Gdynia

GoodGame
NavArt Graham Sierakowice
4136
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 7:14   6:3   19:14  9:5   --:-- 0:4833
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

NavArt
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Maciej Kowalski817:374/757%0/10%-1145128
6Krzysztof Krupiński010:480/10%+62210
7Michał Migalski   Pierwsza Piątka729:283/742%0/20%1/250%+35510310
11Paweł Formela   Pierwsza Piątka   (kpt.)632:122/728%+33321136
12Marcin Michalski213:171/250%-122113
13David Sainz   Pierwsza Piątka424:302/633%0/20%0/10%+53331113
15Stefan Giliga   Pierwsza Piątka931:302/728%1/333%2/2100%+318932112
20Kacper Krygier   Pierwsza Piątka522:172/825%1/1100%+7551114
23Tobias Hummels018:210/20%011211
suma41200:0014/4035%3/1520%4/666%73340113801247
trener: Trenera Brakzespołowe:  60trenera: 

Graham Sierakowice
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
3Paweł Wilgucki   Pierwsza Piątka540:001/714%1/333%-5337249
5Michal OkonowskiDNP
6Cezary Hermann   Pierwsza Piątka926:424/1040%0/10%1/250%-14422128
8Przemysław Florek   (kpt.)027:400/10%0/30%-3145122
13Grzegorz Kula   Pierwsza Piątka632:493/1225%0/20%-44711127
23Damian Wyrwa   Pierwsza Piątka220:321/250%-81234
33Łukasz Tarasiuk219:121/333%0/30%-312311
98Rafal JareckiDNP
99Mariusz Słowiński   Pierwsza Piątka1233:055/1338%0/10%2/633%-13471314
suma36200:0015/4831%1/119%3/1030%102636107401135
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.277) - 23.10.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Maciej Austen (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki