PL PL  21:00, 25-02-2014, Gdynia

GoodGame
LOS AMIGOS KOREST
6849
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 18:11   13:7   21:9  16:22   --:-- 0:4555
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

LOS AMIGOS
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
00Artur Czernecki308:211/616%-351-2
2Karol Wilkusz   Pierwsza Piątka1524:322/540%3/560%2/2100%+37551115
3Michał Jurczyk000:57-190
4Andreas Dytel   Pierwsza Piątka710:122/366%1/250%-191139
5Adam Worzała1026:125/683%0/10%0/10%+17437411218
10Robert Kolka   Pierwsza Piątka320:001/250%0/20%1/250%-191124317
11Artur Gussmann620:003/650%0/10%+1923541110
13Tomek Grabiński220:001/333%0/10%-19111131-1
15Artur Witen   (kpt.)424:301/333%0/10%2/450%+37268322210
17Olek Lebiedziński   Pierwsza Piątka820:002/366%1/333%1/250%-1923512310
34Mateusz Żołnierewicz   Pierwsza Piątka1025:161/520%2/922%2/2100%+1145529
suma68200:0018/3650%8/3125%8/1361%1227392191041285
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

KOREST
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Jakub ImaniDNP
3Marcin Tymieniecki   Pierwsza Piątka940:004/1136%0/20%1/250%-191562138
5Jakub Drewnik   Pierwsza Piątka240:001/520%-19112131339
9Karol Boszke   Pierwsza Piątka1140:005/1050%0/40%1/250%-194451536
10Mateusz GebskiDNP
11Rafal ZielinskiDNP
12Rafal Galikowski   (kpt.)DNP
21Krzysztof PruszakDNP
24Witek Serafin   Pierwsza Piątka1340:005/683%1/425%-19256
44Paweł Poleszak   Pierwsza Piątka1440:007/1643%-19671312217
45Marcin SiesickiDNP
99Bartosz MasiulaniecDNP
suma49200:0022/4845%1/1010%2/450%828361031501146
trener: E Ezespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Szymon Konarski (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki