PL PL  16:00, 25-05-2014, Gdańsk

GoodGame
ROZWAJLERY KS Elektron
4439
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 17:12   9:2   9:15  9:10   --:-- 0:5545
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

ROZWAJLERY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz Stachowski   Pierwsza PiątkaDNP
1Bartosz Chmielewski   Pierwsza Piątka219:281/520%+15164
3Mariusz Wnukowski   Pierwsza Piątka834:121/520%2/728%0/10%+22681136
5Tomasz Lewicki   Pierwsza PiątkaDNP
6Dariusz Lewicki   Pierwsza Piątka1536:407/1070%0/30%1/425%+1233611412
7Kamil Kuczyński   (kpt.)940:003/837%1/333%0/20%+53471325
8Wojtek WalczakDNP
9Michal KamzelewskiDNP
21Patryk Stachowski031:570/70%+13252222
23Michał Małas1037:433/933%1/616%1/616%+416711132
suma44200:0015/4434%4/1921%2/1315%17223945601431
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

KS Elektron
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Bartek Kąkol927:362/450%1/333%2/450%+311125
4Paweł Kowalski   Pierwsza Piątka   (kpt.)1234:086/1346%-8561111216
7Maciej Karbowski005:00-911110
8Czarek Stolarczyk   Pierwsza Piątka637:523/1030%0/50%+13471151
9Krzysztof Chwedyna   Pierwsza Piątka740:003/742%1/1100%-55511248
13Piotr Kowalski   Pierwsza Piątka324:321/714%1/250%-1333112322
14Daniel Kuczyński   Pierwsza Piątka230:521/1100%0/10%+655231210
24Tomasz WojcikDNP
suma39200:0016/4238%1/911%4/757%9243375831842
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Sławomir Paszkiewicz (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki