PL PL  18:20, 25-05-2014, GDYNIA

GoodGame
UKS CHYLONIA Są Gorsi
4231
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 5:8   12:4   9:10  16:9   --:-- 0:4934
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

UKS CHYLONIA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Wiktoria Jabłczyńska227:061/250%+62241155
6Aleksandra Lemke   Pierwsza Piątka1340:006/1250%1/250%+11371011116
7Izabela ChelminiackaDNP
9Emilia Richert   Pierwsza Piątka234:471/520%0/10%+101111-2
10Karolina Richert   Pierwsza Piątka   (kpt.)018:070/40%0/20%0/20%+61451112-2
11Daria Jakubowska   Pierwsza Piątka1940:009/1850%0/40%1/250%+11224128
12Magda Piekarska   Pierwsza Piątka640:003/837%+11178212310
13Agata KusmierzDNP
suma42200:0020/4940%0/70%2/633%10223263801135
trener: Krzysztof Ossowskizespołowe:  30trenera: 

Są Gorsi
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
4Marcela Kanczowska   Pierwsza Piątka219:491/1100%0/10%+1134213
5Karolina Dzienisz   Pierwsza Piątka000:3700
9Natalia Dylewska   Pierwsza Piątka230:401/333%-1027918
10Marysia OlewczynskaDNP
12Natalia Behmke   Pierwsza Piątka636:362/1020%0/20%2/633%-1348122133
13Joanna Soczyk   Pierwsza Piątka   (kpt.)836:231/714%2/540%-927927114
15Paulina Zięba018:540/10%0121-2
16Paulina Wansel722:092/540%1/520%-15111113
31Marcela Miszka210:231/1100%-711122
69Karolina Grandzicka424:292/450%0/20%-244113
suma31200:0010/3231%3/1323%2/825%132740231621024
trener: Jaszewski Mariuszzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Sławomir Paszkiewicz (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki