PL PL  21:00, 26-01-2015, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU Nieobliczalni
6643
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 19:5   16:10   14:12  17:16   --:-- 0:5235
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka1435:175/683%1/333%1/250%+20311113
3Pawel PastusiakDNP
9Piotr Ostromęcki031:460/50%+22371044126
14Michał Szymerowski   Pierwsza Piątka416:132/450%+9325118
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka2534:156/1060%3/560%4/4100%+2166414226
43Paweł Trojanowski   Pierwsza Piątka216:301/250%+11441329
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1828:585/955%2/366%2/2100%+2231421418
55Grzegorz Mendrzycki221:302/2100%+63124
99Wojciech Borowik115:310/10%1/250%+41111-1
suma66200:0019/3652%6/1250%10/1283%921301851211583
trener: - -zespołowe:  30trenera: 

Nieobliczalni
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Karol Indyk305:281/1100%-83
3Marcin Bone003:41-30
6Jan Łapczuk005:370/10%-511-2
7Rafał Dębicki   Pierwsza Piątka018:410/20%0/30%-1922121-4
8Maciej Michalski   Pierwsza Piątka   (kpt.)019:300/10%-15111111
13Jacek Mikrut006:250/10%-81-1
14Maciej Dalak   Pierwsza Piątka1124:353/560%0/20%5/683%-32226
17Kuba Nowaczek715:232/540%1/333%-2441126
24Mateusz Chatłas   Pierwsza Piątka1033:250/20%3/933%1/250%-184432310
33Bartosz Ulatowski028:140/10%0/10%-15246123
69Dariusz Kosecki006:28-31122
77Jędrzej Graj   Pierwsza Piątka1232:335/771%0/30%2/728%-16111428
suma43200:0010/2540%5/2222%8/1553%7132088801432
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki