PL PL  16:10, 26-04-2015, Sopot

GoodGame
Green Team Seksowny Oddział Uderzeniowy
3144
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 8:7   8:17   9:6  6:14   --:-- 0:5411
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Green Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Janusz Miecznikowski   Pierwsza Piątka021:110/30%0/10%-1211214-3
3Piotr Jałowski423:592/366%0/20%+21141
4Marcin Józefczyk021:500/30%0/20%-1044141-4
13Remigiusz Stasiak   Pierwsza Piątka   (kpt.)226:351/333%0/20%-91671135
20Przemek Grzanka   Pierwsza Piątka1535:146/966%1/425%-815614212
24Maciej Wiśniewski   Pierwsza Piątka327:011/333%1/250%-1633616
33Piotr Wiszniewski327:070/40%1/1100%0/20%-51910412510
77Piotr Wasilewski   Pierwsza Piątka417:031/1100%0/30%2/633%-7221121
suma31200:0011/2937%2/1118%3/1421%73037731312228
trener: Trenera Brakzespołowe:  50trenera: 

Seksowny Oddział Uderzeniowy
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Krzysztof Kloc   Pierwsza Piątka2040:007/1643%1/333%3/650%+1322222111
13Tomasz Parzyszek   Pierwsza Piątka   (kpt.)026:420/10%0/10%+4221212
14Łukasz Pastwa   Pierwsza Piątka331:181/520%1/520%+84481123
16Łukasz Gołąbowski527:181/616%1/425%+12221313
18Jakub Cichosz015:490/20%+1111-1
24Łukasz Palewski   Pierwsza Piątka1024:004/944%2/366%+43361411
33Michał Szymczak   Pierwsza Piątka634:532/633%0/20%2/633%+132810231212
suma44200:0015/4533%2/1020%8/2040%92130611441041
trener: Trenera Brakzespołowe:  60trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki