PL PL  18:00, 26-10-2015, Gdynia

GoodGame
Obroncy Tytułu Gdyńskie Niedźwiedzie
6056
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 14:24   16:4   15:17  15:11   --:-- 0:5122
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz Żaba StańczykSekretarz:  Bartosz Żaba Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Obroncy Tytułu
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Pawel TrojanowskiDNP
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka1640:005/771%1/616%3/3100%+413421114
9Alan Woldan   Pierwsza Piątka1431:383/650%2/450%2/366%-51451512
10Michał Fijałkowski   Pierwsza Piątka528:022/366%0/20%1/1100%-42682129
14Michał Szymerowski013:130/10%+922413
34Wojtek Borowik007:500/20%0/10%+8111-1
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1640:004/666%2/540%2/2100%+4314331420
99Mateusz Pietkiewicz   Pierwsza Piątka939:174/757%0/30%1/1100%+422431411
suma60200:0018/3256%5/2123%9/1090%91928106611768
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

Gdyńskie Niedźwiedzie
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Oskar Podolski   Pierwsza Piątka1640:007/1450%0/20%2/2100%-4651111218
4Marcin Olik   Pierwsza Piątka1240:003/650%0/40%6/966%-4279111312
8Maciej Gogola   (kpt.)DNP
33Krzysztof KellerDNP
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka2040:003/3100%4/580%2/633%-43324116
50Łukasz Kruczek829:512/540%1/616%1/250%-14221141
69Marcin Jasiewicz   Pierwsza Piątka018:470/10%+52221
99Łukasz Nowaczyk   Pierwsza Piątka031:22+111122
suma56200:0015/2951%5/1729%11/1957%8202842711450
trener: Brak Trenerazespołowe:  10trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2015 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.292) - 07.10.2015
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Żaba Stańczyk (P) oraz Bartosz Żaba Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki