PL PL  19:00, 27-01-2014, Gdynia

GoodGame
Los Pitufos OBROŃCY TYTUŁU
6448
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 14:8   20:8   12:10  18:22   --:-- 0:4834
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Los Pitufos
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Przemyslaw FrasunkiewiczDNP
1Maciej Gogola   Pierwsza Piątka   (kpt.)1340:000/10%4/1330%1/250%+1622532210
2Lukasz KruczekDNP
3Andrzej Ciechorski   Pierwsza Piątka1935:199/1560%0/10%1/1100%+301051511229
4Marcin Jasiewicz   Pierwsza Piątka630:162/366%-141238
5Marcin Rynkowski217:051/250%0/20%-83322
6Przemyslaw ZochowskiDNP
22Krzysztof Kozakiewicz   Pierwsza Piątka1140:002/633%1/616%4/4100%+1677555114
33Krzysztof Keller   Pierwsza Piątka1337:205/1338%1/425%+2431411137
suma64200:0017/3745%8/2927%6/785%1420341210801070
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Michał Kusina734:513/1030%1/250%-283581137
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka   (kpt.)010:280/20%0/30%-10-5
3Paweł Pastusiak019:57+360
9Piotr Ostromęcki   Pierwsza Piątka840:004/666%0/30%-1655422312
10Jakub Łetowski   Pierwsza Piątka1037:443/560%1/1100%1/250%-24178215313
14Michał Szymerowski   Pierwsza Piątka219:191/425%+422413
34Pawel SwierkDNP
43Karol TomaszekDNP
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka2137:416/1442%3/933%-10246236412
56Jakub KuchnowskiDNP
suma48200:0017/4141%4/1330%2/728%82331861411442
trener: - -zespołowe:  60trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki