PL PL  14:00, 27-04-2014, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU Dżordanki Bracie
10258
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 23:14   36:12   12:15  31:17   --:-- 0:4835
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Ola Jankowska        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Michal KusinaDNP
2Jakub Kusina   (kpt.)DNP
3Paweł Pastusiak   Pierwsza Piątka040:00+441562226
9Piotr OstromeckiDNP
10Filip Kozik   Pierwsza Piątka3640:0013/2065%3/837%1/1100%+44885421140
11Jakub LetowskiDNP
14Michal SzymerowskiDNP
28Pawel SwierkDNP
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka2240:005/862%3/837%3/3100%+4455932129
43Pawel TrojanowskiDNP
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka2540:0011/1668%1/425%+447613103143
99Wojciech Borowik   Pierwsza Piątka1940:009/1369%1/250%+44178331327
suma102200:0038/5766%7/2035%5/683%931402913718145
trener: - -zespołowe:  20trenera: 

Dżordanki Bracie
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Karol Samp   Pierwsza Piątka1440:004/1233%2/540%-44221432
5Bartek Wróblewski1038:042/2100%2/540%-4414511212
9Krzysztof Chwedyna   Pierwsza Piątka   (kpt.)1440:003/560%2/450%2/2100%-44235426115
24Tomasz Wójcik   Pierwsza Piątka939:493/837%-442211236
58Bartosz KakolDNP
69Kamil Jatczak   Pierwsza Piątka1140:005/1435%0/30%1/520%-44191031227
73Norbert Wrzesiński   Pierwsza Piątka002:0700
99Maciej GajkowskiDNP
suma58200:0014/3342%9/2536%3/742%42024861501142
trener: Bb Xxzespołowe:  10trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.265) - 22.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki