PL PL  18:00, 27-10-2014, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU Los Pitufos
6754
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 22:7   7:13   20:17  18:17   --:-- 0:4935
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Zbigniew Banaszek   Pierwsza Piątka830:124/757%0/30%0/10%+7224141111
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka1036:502/450%2/825%+17134137
3Pawel PastusiakDNP
9Piotr OstromeckiDNP
14Michał Szymerowski108:380/10%1/250%+32131112
32Alan WoldanDNP
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka3340:004/944%7/1353%4/4100%+13358512134
43Paweł Trojanowski   Pierwsza Piątka426:072/2100%+19415211
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)729:522/633%1/425%+1222342158
99Wojciech Borowik428:212/633%0/10%-611212
suma67200:0016/3545%10/2934%5/771%1513281211521175
trener: - -zespołowe:  40trenera: 

Los Pitufos
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
2Łukasz Kruczek617:180/30%2/540%-5442234
3Andrzej Ciechorski   Pierwsza Piątka1340:002/450%3/475%-1345932318
4Marcin Jasiewicz   Pierwsza Piątka739:522/2100%1/333%0/10%-13358339
5Marcin RynkowskiDNP
11Maciej Gogola   Pierwsza Piątka   (kpt.)1840:004/666%3/650%1/250%-131164215
15Kuba Kociołek   Pierwsza Piątka025:050/10%0/20%-122231112
33Krzysztof Keller   Pierwsza Piątka1037:452/728%2/450%-9448219
99Michal ChojnackiDNP
suma54200:0010/2343%11/2445%1/333%1121321111521357
trener: Brak Trenerazespołowe:  10trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.277) - 23.10.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki