PL PL  20:00, 28-02-2014, GDYNIA

GoodGame
ITAGO Harda Banda
9044
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 23:4   25:6   24:19  18:15   --:-- 0:4850
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

ITAGO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz Leśniak   Pierwsza Piątka1133:525/862%1/425%+3225711212
3Andrzej Ciechorski523:021/1100%1/1100%+814511111
4Marcin Olik   Pierwsza Piątka925:193/475%1/425%+1023510
5Łukasz Kociołek1433:184/580%2/633%+46447119
7Piotr Pęksyk   Pierwsza Piątka823:061/1100%2/450%+6224111
8Maciej Gogola   Pierwsza Piątka   (kpt.)2131:195/5100%3/3100%2/2100%+2822322126
10Krzysztof KozakiewiczDNP
11Francis Omolekan   Pierwsza Piątka2230:049/1275%1/520%1/425%+8445223
15Piotr TrzebinskiDNP
suma90200:0028/3677%10/2343%4/1040%72431174523112
trener: - -zespołowe:  50trenera: 

Harda Banda
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Grzegorz Bussler   Pierwsza Piątka739:202/633%1/714%-421131-4
3Zawodnik Nr15DNP
22Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka1435:116/1060%0/60%2/366%-443322110
25Krzysztof Chwedyna1126:574/4100%1/250%-81129
30Alan Woldan   Pierwsza Piątka432:532/633%0/20%-4633132
32Jakub KusinaDNP
55Karol PaczkowskiDNP
73Michał Kusina   Pierwsza Piątka634:433/475%-16268331214
90Piotr Kramek   Pierwsza Piątka   (kpt.)230:561/714%-282352221
98Zbigniew BanaszekDNP
suma44200:0018/3748%2/1711%2/366%8122084101932
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.252) - 28.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Szymon Konarski (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki