PL PL  18:00, 28-02-2014, Wejherowo

GoodGame
Wyindywidualizowany Pakiet CHILLI PO PIEROGU
5956
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 17:15   12:15   17:14  13:12   --:-- 0:4950
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Wyindywidualizowany Pakiet
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Łukasz Dudek   Pierwsza Piątka1330:424/757%1/250%2/2100%+113582419
6Krystian Mudlaff   Pierwsza Piątka1236:463/475%2/366%+1529113332326
8Maciej Paczoska   Pierwsza Piątka323:090/10%1/425%-111121112
9Maciej Bochentin   Pierwsza Piątka526:061/425%1/333%-31111221
13Rafał Paczoska   Pierwsza Piątka717:322/366%1/250%-111227
16Dariusz Formela1627:407/1163%0/20%2/2100%+17213324214
26Remiligiusz Śliwicki003:14-15111
31Damian Korba024:330/10%0/20%+111240
36Adam Spigarski   (kpt.)310:180/10%1/425%-11-1
96Maciej SzwinkaDNP
suma59200:0017/3253%7/2231%4/4100%101929991031769
trener: Xxx Xxxzespołowe:  10trenera: 

CHILLI PO PIEROGU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
8Łukasz Demczuk   Pierwsza Piątka936:462/633%1/425%2/540%-12575615
10Jakub KaszubaDNP
12Piotr Kaszuba   Pierwsza Piątka2334:035/771%4/4100%1/250%-9331124
13Adam Ignerowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1335:296/1346%1/250%+1189323116
15Artur SzpanelDNP
16Roman Pawłowski   Pierwsza Piątka222:431/1100%+11214
19Adam NowakDNP
20Mateusz Powązka   Pierwsza Piątka020:230/10%0/20%-13112-3
24Mateusz Chatłas622:410/10%2/540%-3221237
76Marcin Gawron327:550/10%1/250%+522112124
98Piotr HolowczycDNP
suma56200:0014/3046%8/1553%4/1136%518231271211157
trener: Trenera Brakzespołowe:  41trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.252) - 28.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Szymon Konarski (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki