PL PL  19:00, 28-03-2014, GDYNIA

GoodGame
CHILLI PO PIEROGU Sportowe Pomorze Władysławowo
5471
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:18   12:19   11:17  15:17   --:-- 0:4933
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

CHILLI PO PIEROGU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
6Mateusz Powązka   Pierwsza Piątka217:111/333%+5111254
8Łukasz Demczuk   Pierwsza Piątka2340:005/1145%1/425%10/1190%-17325233120
11Roman Pawłowski   Pierwsza Piątka632:492/633%0/10%2/2100%-92578
13Adam Ignerowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1140:003/933%0/10%5/683%-173473362112
15Artur Szpanel030:000/20%0/20%-1312312-2
24Mateusz Chatłas   Pierwsza Piątka1240:006/1060%0/30%-17134211311
suma54200:0017/4141%1/911%17/2180%1116276101131253
trener: Trenera Brakzespołowe:  10trenera: 

Sportowe Pomorze Władysławowo
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Szymon Borchman623:143/650%+1332511310
4Mateusz Przyradzki   Pierwsza Piątka209:131/333%0/10%-11123111
8Bartłomiej Bichowski1127:411/1100%2/633%3/475%+7224231414
9Maciej Jaskułka   Pierwsza Piątka513:481/250%1/1100%-2322115
10Konrad Klebba311:480/10%1/1100%-2111221
12Łukasz Zimniewicz   Pierwsza Piątka523:531/1100%1/1100%+211231317
13Bartek Kobus   Pierwsza Piątka   (kpt.)2940:005/955%6/1060%1/250%+1746105121435
23Krzysztof Kuśnierz211:101/425%-3110
67Piotr Podbielski   Pierwsza Piątka839:131/520%2/2100%+171151427
suma71200:0014/3243%13/2259%4/666%1218301461421780
trener: Trenera Brakzespołowe:  60trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.261) - 28.03.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki