PL PL  21:00, 28-03-2014, GDYNIA

GoodGame
ITAGO GUSTOWNE BRYCZESY
5860
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 11:12   23:13   14:19  10:16   --:-- 0:5855
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

ITAGO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz Leśniak1134:005/1050%1/250%+45271231313
4Marcin Olik322:290/10%1/425%0123123
5Łukasz Kociołek   Pierwsza Piątka725:542/2100%1/616%0/10%-122242138
8Maciej Gogola   Pierwsza Piątka   (kpt.)725:122/366%1/520%02222434
10Krzysztof Kozakiewicz218:071/1100%+101122234
11Francis Omolekan   Pierwsza Piątka1127:434/666%1/520%0221226
13Piotr Pęksyk   Pierwsza Piątka1330:415/771%1/425%-216722319
15Piotr Trzebiński   Pierwsza Piątka415:542/366%-41113
suma58200:0021/3363%5/2420%1/333%8172510101332060
trener: - -zespołowe:  20trenera: 

GUSTOWNE BRYCZESY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Maciej Ustarbowski   Pierwsza Piątka834:273/650%0/10%2/2100%+2178116119
3Piotr Urbanski   Pierwsza Piątka   (kpt.)1940:007/1070%5/955%+2145236116
8Maciej Austen004:02-101-1
13Michał Jurczyk   Pierwsza Piątka320:111/425%1/250%+1841511234
15Karol Wilkusz   Pierwsza Piątka1435:583/560%2/540%2/450%+1022110
40Jakub Derkowski   Pierwsza Piątka1240:005/771%0/10%2/450%+223532417
58Tomasz Wojtalik425:222/450%0/10%0/20%-1816716
78Michal DziengoDNP
suma60200:0021/3658%2/825%12/2352%92332871511061
trener: Knap Rafałzespołowe:  00trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.261) - 28.03.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki