PL PL  17:10, 28-03-2015, Sopot

GoodGame
UKS Siódemka Sopot Reborn Ladies
5647
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 23:7   8:16   10:9  15:15   --:-- 0:5225
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

UKS Siódemka Sopot
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Agnieszka Ostrowska   Pierwsza Piątka   (kpt.)1733:035/683%2/633%1/250%+212262321
7Monika Wróbel010:230/30%-1321-5
8Anna Bieniaszewska   Pierwsza Piątka632:163/742%0/20%0/20%+84152322
9Monika Pomajda006:540/10%-111110
10Magdalena Koska013:47-10145234
11Zuzanna Krasowska   Pierwsza Piątka634:003/1030%0/20%+195513115
12Kinga BaczekDNP
13Klaudia FornalikDNP
14Paulina Mackiewicz   Pierwsza Piątka1531:577/1070%1/250%+20459222322
15Marta Jachowska   Pierwsza Piątka1235:346/1250%+17145231111
16Patrycja KalinowskaDNP
17Aleksadndra Łątkowska002:06-61111
suma56200:0024/4948%2/1020%2/633%1221331391411361
trener: Karolina Janygazespołowe:  60trenera: 

Reborn Ladies
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
5Joanna KwasniewskaDNP
6Dominika OleckaDNP
7Karolina Szlachta   Pierwsza Piątka1932:242/633%3/933%6/785%-18279126214
9Anna Broda   Pierwsza Piątka334:100/60%1/520%-312311-4
11Natalia Miazga   Pierwsza Piątka031:39-61113115
12Angelika Kochner   Pierwsza Piątka1432:366/875%2/450%-24152121217
14Nicola Egwuatu   Pierwsza Piątka231:051/425%0/20%-91231132-1
17Dominika TomaszewskaDNP
19Katarzyna DerkowskaDNP
22Kamila Miazga   (kpt.)938:064/944%1/425%-7246337
55Karolina ZygowskaDNP
99Marta PokryfkaDNP
suma47200:0013/3339%4/1625%9/1560%10172788162638
trener: Trenera Brakzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki