PL PL  20:00, 28-05-2014, GDYNIA

GoodGame
GUSTOWNE BRYCZESY BROODNE POŁUDNIE SQUAD
5366
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 20:18   17:11   7:14  9:23   --:-- 0:5034
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

GUSTOWNE BRYCZESY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz Stawicki   Pierwsza Piątka1028:472/922%2/366%-8134127
1Karol Wilkusz   Pierwsza Piątka1330:333/650%2/728%1/250%-1222116
6Rafał Milewski828:493/650%2/450%-1612321118
8Maciej Austen005:40+520
19Michal JurczykDNP
24Piotr Urbanski   Pierwsza Piątka   (kpt.)1538:235/1050%5/683%-14448633123
34Mateusz Żołnierewicz   Pierwsza Piątka533:281/520%1/425%-21671214
40Jakub Derkowski   Pierwsza Piątka234:200/20%0/20%2/2100%-1812312133
suma53200:0014/3836%5/1631%10/1471%81927108801051
trener: Rafał Knapzespołowe:  30trenera: 

BROODNE POŁUDNIE SQUAD
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Marcin Chudy   Pierwsza Piątka   (kpt.)726:422/2100%1/250%+174210
6Piotr Renkiel   Pierwsza Piątka834:554/580%0/20%+1118911114
10Paweł Kądziński   Pierwsza Piątka622:041/333%1/520%1/250%+623514128
14Kuba Gołębiewski631:013/837%+20442532
15Bartosz Mieszalski014:330/10%0/10%-611123-2
20Dominik GrucaDNP
60Jakub Danjuma   Pierwsza Piątka1830:458/1266%0/20%2/2100%+41781221
99Mateusz Nitsche   Pierwsza Piątka2140:001/616%6/785%1/250%+13437322324
suma66200:0019/3751%8/1942%4/666%826341161121677
trener: D Ssazespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.264) - 01.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki