PL PL  20:00, 29-05-2014, Morąg

GoodGame
Rope Team ROZWAJLERY
4235
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 4:5   11:9   8:3  19:18   --:-- 0:5345
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Rope Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Piotr Miętki   Pierwsza Piątka   (kpt.)326:370/40%1/425%+212313-2
6Karol Baniewicz   Pierwsza Piątka119:380/30%1/425%+74262310
10Kajetan Jabłoński019:02+13323
12Sebastian Podziewski433:321/812%2/366%+246101314
13Jakub Bańkowski017:530/20%0/10%+42241121
21Adam Nadziak   Pierwsza Piątka224:371/520%+1235221
23Jasiu Rosochowicz   Pierwsza Piątka418:411/250%0/10%2/450%+1111112
27Przemysław Wójcik   Pierwsza Piątka2840:006/875%3/933%7/977%+73361131124
suma42200:009/3228%4/1526%12/2060%162238151321333
trener: Brak Trenerazespołowe:  11trenera: 

ROZWAJLERY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Mateusz Stachowski   Pierwsza Piątka834:392/540%0/30%4/666%+11452354
1Bartosz Chmielewski   Pierwsza Piątka010:370/20%-612-3
3Mariusz Wnukowski   Pierwsza Piątka427:192/366%0/40%+422414
5Tomasz Lewicki   Pierwsza Piątka007:58-4325134
6Dariusz Lewicki   Pierwsza Piątka416:292/633%0/20%-13251212
7Kamil Kuczyński   (kpt.)1732:133/560%3/3100%2/366%-325713319
8Wojtek Walczak005:090/10%-51-2
9Michał Kamzelewski020:400/40%+611112-3
21Patryk Stachowski016:450/10%-13111110
23Michał Małas228:111/333%0/60%-14112122-5
suma35200:0010/2934%3/1915%6/966%121830441501920
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki