PL PL  18:00, 3-01-2014, Sopot

GoodGame
Green Team Skok
4355
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 8:11   14:10   6:16  15:18   --:-- 0:5650
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Szymon Konarski        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Green Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Janusz Miecznikowski205:151/250%-2112
3Piotr Jałowski423:202/450%+812325
4Marcin Józefczyk215:041/333%0/30%-124411340
5Stanislaw PaszkowskiDNP
6Tadeusz Paszkowski1932:159/1656%1/1100%-1063911321
7Mateusz Jankowski   Pierwsza Piątka020:450/40%+105382215
9Jarek Wysocki020:050/40%0/20%013423-4
13Remigiusz Stasiak   Pierwsza Piątka   (kpt.)414:532/450%-82461128
20Przemek Grzanka   Pierwsza Piątka117:570/20%0/10%1/250%+2112143-4
24Maciej Wiśniewski   Pierwsza Piątka216:381/333%0/20%+182131143
33Piotr Wiszniewski005:25+141111
77Piotr Wasilewski   Pierwsza Piątka928:233/650%1/520%-81563139
suma43200:0019/4839%1/119%2/540%202747931622246
trener: Brak Trenerazespołowe:  10trenera: 

Skok
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Michał Mechliński016:500/10%-161110
2Tomasz Wójcik   Pierwsza Piątka635:030/40%2/1020%+2222111-4
4Paweł Kowalski   Pierwsza Piątka1440:006/1250%2/366%+121453215
5Bartek Wróblewski   Pierwsza Piątka940:001/250%2/825%1/250%+125521128
7Maciej Karbowski   Pierwsza Piątka017:35+122222
8Sebastian PerkowskiDNP
9Marcin HoralaDNP
11Bartosz SzydlowskiDNP
17Michał Węgrzynowicz010:32-182212
98Krzysztof Chwedyna   Pierwsza Piątka2640:008/1080%1/425%7/977%+12156543131
99Michal Belbot   (kpt.)DNP
suma55200:0015/2951%5/2222%10/1471%2212388501054
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.252) - 28.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Szymon Konarski (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki