PL PL  19:35, 3-02-2014, Władysławowo

GoodGame
Sportowe Pomorze Władysławowo GUSTOWNE BRYCZESY
6458
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 15:18   18:9   11:22  20:9   --:-- 0:5355
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Sportowe Pomorze Władysławowo
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Robert Odwald   Pierwsza Piątka   (kpt.)1416:456/1250%2/450%+123142312
4Mateusz PrzyradzkiDNP
9Maciej Jaskułka   Pierwsza Piątka210:571/425%+21111
12Łukasz Zimniewicz630:002/366%0/10%2/2100%+64591121214
13Bartek Kobus   Pierwsza Piątka1430:001/333%2/825%6/875%+699414114
23Adam Centkowski1319:332/2100%3/475%-1621312514
67Piotr Podbielski   Pierwsza Piątka925:322/633%1/333%2/2100%+2221224
69Marcin Wilk   Pierwsza Piątka617:133/837%+644829
99Piotr KaczkowskiDNP
suma64150:0017/3844%6/1637%12/1675%132336821031568
trener: Trenera Brakzespołowe:  10trenera: 

GUSTOWNE BRYCZESY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
2Jakub Derkowski   Pierwsza Piątka328:420/10%1/1100%+1211528
3Maciej Komarowski004:02-18112121
7Nikodem Rachoń000:0-1390/10%-122-1
8Maciej Austen   (kpt.)003:17+60
10Piotr Urbanski   Pierwsza Piątka2330:0010/2050%0/20%3/475%-65712312124
15Karol Wilkusz   Pierwsza Piątka1123:594/757%0/30%3/3100%033231212
19Jakub Danjuma   Pierwsza Piątka1626:394/944%2/728%2/2100%-6441348
25Mateusz Żołnierewicz   Pierwsza Piątka535:400/20%1/1100%2/450%+1211212254
78Michal DziengoDNP
suma58150:0018/3946%4/1526%10/1376%71724126901856
trener: Rafał Knapzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki