PL PL  21:00, 3-03-2015, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU Dżordanki Bracie
6778
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 24:14   13:18   19:25  11:21   --:-- 0:5322
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka2840:006/1442%5/771%1/250%-1111213318
7Paweł Trojanowski   Pierwsza Piątka229:341/1100%-812332110
14Michał Szymerowski428:512/450%-41341116
32Alan Woldan   Pierwsza Piątka1736:504/757%3/650%0/20%-414522314
34Wojciech Borowik   Pierwsza Piątka425:561/333%2/2100%-1917811212
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1238:493/933%2/728%-944811361318
suma67200:0017/3844%10/2050%3/650%821292041241378
trener: - -zespołowe:  50trenera: 

Dżordanki Bracie
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Karol Samp005:50+211
4Pawel KowalskiDNP
5Bartek Wróblewski014:300/10%0/30%+622-2
9Krzysztof Chwedyna   Pierwsza Piątka   (kpt.)2332:5210/1471%1/250%0/10%+812332121
11Jakub Szymczak   Pierwsza Piątka231:541/520%+104371117
12Norbert Wrzesiński   Pierwsza Piątka1421:393/475%2/450%2/450%+12156211117
23Maciej Birn1927:475/683%3/475%0/20%+154453221
24Tomasz Wójcik619:210/10%2/728%+21121-1
98Michał Kowalski   Pierwsza Piątka1019:402/366%2/366%02211212
99Maciej Gajkowski   Pierwsza Piątka426:272/366%0/10%023522219
suma78200:0023/3762%10/2441%2/728%1018281461021185
trener: Bb Xxzespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Angelika Kochner (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki