PL PL  22:20, 3-06-2015, Gdańsk

GoodGame
Bracia B POLITECHNIKA
5643
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:12   15:9   11:7  14:15   --:-- 0:504
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Bracia B
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
8Marek Piątkowski222:121/250%+82351136
10Kamil Sadowski   Pierwsza Piątka1137:171/425%3/837%+1513432725
13Piotr Olszewski   Pierwsza Piątka417:111/250%1/250%+101124
17Mateusz Stachowski   Pierwsza Piątka1428:486/966%2/366%+83471318
44Paweł Gołdziński   Pierwsza Piątka736:441/425%1/128%2/2100%+63811325
71Jakub Dobiński   Pierwsza Piątka   (kpt.)217:481/250%0/10%+511222
92Przemysław Tradecki1640:002/366%4/1136%+13279722124
suma56200:0012/2450%9/3426%5/771%1226381471201364
trener: Brak Trenerazespołowe:  10trenera: 

POLITECHNIKA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Aleksander Lebiedziński   Pierwsza Piątka1040:002/366%1/520%3/475%-131313227214
4Maciej Komarowski   Pierwsza Piątka1740:006/966%1/520%2/450%-13223411117
5Paweł Fijałkowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)304:221/1100%-2112
7Jakub Okupniak   Pierwsza Piątka1240:001/250%2/450%4/666%-1355113112
8Kamil Kazimierski   Pierwsza PiątkaDNP
9Maciej Fijałkowski021:000/10%-7221131
10Kamil Korzec023:350/20%0/30%-511111-3
13Michał Baumruck116:250/20%1/250%-822111
17Adam Lipski014:38-413-1
suma43200:009/1947%5/1827%10/1662%025257101521143
trener: Rozwadowski Kazimerzzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2015 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.288) - 04.04.2015
Statystyki zostały wykonane przez: Kamil Hanke (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki